°C

Falubaz zaczyna rundę rewanżową – dziś powinien zgarnąć 3 punkty

fot. Jacek Białogłowy
 

Przed zielonogórskimi żużlowcami początek rundy rewanżowej w PGE Ekstralidze. Dziś o 18 RM Solar Falubaz podejmie na własnym torze najsłabszy w lidze PGG ROW Rybnik.

 

Falubaz jest zdecydowanym faworytem spotkania, bo jest wiceliderem Ekstraligi, a szczególnie dobrze jeździ u siebie. 

Kierownik drużyny Tomasz Walczak na wczorajszym briefingu prasowym opowiadał o sytuacji i dyspozycji ekipy. Mówił też m.in. o podejściu Falubazu do meczów z teoretycznie słabszymi rywalami:

Junior Falubazu Damian Pawliczak skomentował natomiast swoją aktualną formę, jak i dyspozycje zespołu po siedmiu spotkaniach w PGE Ekstralidze.

Następnie panowie odpowiadali na pytania dziennikarzy. My pytaliśmy Tomasza Walczaka o słabo jeżdżącego w tym sezonie beniaminka z Rybnika, o formę Martina Vaculika przed piątkowym meczem, a także o to jaka runda rewanżowa może być dla żużlowców z Zielonej Góry.

Damian Pawliczak przez dziennikarzy pytany był m.in. o silną formację juniorską w tym sezonie, a także o występy na poziomie drugiej ligi, jak i o Ligę Juniorów.

Dodajmy, że w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi Falubaz na wyjeździe pokonał zespół z Rybnika 53-36. Początek piątkowego rewanżu o godz. 18. Transmisja na antenie Radia Zachód i Radia Zielona Góra.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku