°C

Faworyt nie zawiódł! Lechia w finale Pucharu Polski

foto: Krystian Machalica
 

Piłkarze Lechii Zielona Góra 4:0 pokonali na wyjeździe Carinę Gubin w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski. W starciu finałowym zmierzą się z Wartą Gorzów Wielkopolski.

Zielonogórzanie strzelanie zaczęli już w 9. minucie, kiedy do siatki po raz pierwszy trafił Szymon Kobusiński. Do przerwy padła tylko jedna bramka. Goście rozstrzelali się po zmianie stron. Trafienia Przemysława Mycana, ponownie Kobusińskiego, a także Dawida Czarneckiego w doliczonym czasie gry przesądziły o zwycięstwie Lechii 4:0.

Spotkanie oceniają obaj trenerzy – Grzegorz Kopernicki (Carina Gubin), a także Andrzej Sawicki (Lechia Zielona Góra).

Teraz głos zabiorą zawodnicy – Mateusz Hałambiec i Ireneusz Butowicz (Carina Gubin), oraz Szymon Kobusiński i Dawid Czarnecki (Lechia Zielona Góra).

A w finale, który 5 sierpnia o 18 w Zbąszynku Lechia zagra z Wartą Gorzów, która w półfinale pokonała Polonię Słubice 2:1. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku