°C

Winobranie tak, ale jakie?

fot. M. Czechowska
 

Władze Zielonej Góry prowadzą rozmowy dotyczące tegorocznego święta miasta.

Wiadomo już na pewno, że – mimo trwającej wciąż epidemii koronawirusa – tegoroczne Winobranie nie zostanie odwołane.

– Nadal zastanawiamy się jednak nad kształtem i zakresem tej imprezy – mówi wiceprezydent Zielonej Góry Dariusz Lesicki:

Niezależnie od rozwoju sytuacji, wiadomo już jednak, że tegoroczne Winobranie będzie inne, niż wszystkie dotychczasowe. Nie będzie m.in. koncertów gwiazd na dużej scenie, mniejszy też będzie winobraniowy jarmark. Wszystko wskazuje też na to, że w tym roku nie odbędzie się także tradycyjny korowód zamykający Dni Zielonej Góry:

Dodajmy, że bez zmian zostanie z kolie data tegorocznego Winobrania. Dni Zielonej Góry mają się odbyć między 5 a 13 września, a szczegółowy program imprezy poznamy trzy tygodnie wcześniej.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku