°C

Kończy się fantastyczna przygoda Antoniego Kowalskiego w mistrzostwach świata

fb antoni kowalski
 

Antoni Kowalski odpadł ze snookerowych mistrzostw świata. Zielonogórzanin w angielskim Sheffield przegrał dopiero w drugiej rundzie w starciu z Anglikiem Elliotem Slessorem 2:6.

W turnieju w Anglii Kowalski rozegrał dwa mecze. Oprócz wspomnianego przegranego pojedynku w drugiej rundzie rozegrał on także mecz z Davidem Lilley’em, którego sensacyjnie pokonał 6:4. Zielonogórzanin wciąż jednak przebywa w Sheffield, gdzie obecnie trenuje wraz Kacprem Filipiakiem i Adamem Stefanowem. 

Dla 16-latka sam występ był sporą nobilitacją. Do prestiżowego turnieju został zaproszony m.in. przez fakt, że jest aktualnym mistrzem świata do lat 16. 

We wtorek po porażce z Walijczykiem Tylerem Reesem (5:6) z rywalizacją pożegnał się inny lubuski zawodnik Adam Stefanów.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku