°C

Solidne wzmocnienie Lechii! Wraca Martins Ekwueme

foto: Krystian Machalica
 

Martins Ekwueme ponownie w piłkarskiej Zielonej Górze. Nigeryjczyk podpisał z Lechią dwuletnią umowę, która wejść ma w życie 1 sierpnia. Nigeryjczyk w latach 2016-2018 występował już w drużynie zielonogórskiej, wówczas jednak klub nosił nazwę Falubaz.

Ekwueme grający wcześniej m.in. w barwach ekstraklasowej Legii Warszawa rozmawiał z klubem już od dwóch miesięcy. Jak sam przyznaje nawet grając wcześniej w Górniku Polkowice śledził wydarzenia z Lechii. 

Prezes klubu Karola Krępa opowiada o szczegółach rozmów z Ekwueme. A na co liczy jego drużyna w trzeciej lidze? Cel jest bardzo konkretny.

 

Przypomnijmy, że kontrakt Martinsa Ekwueme wejdzie w życie 1 sierpnia. To oznacza, że nie wystąpi on w środowym półfinale lokalnego Pucharu Polski z Cariną Gubin, ale z powodu urlopu nie zagra także 1 sierpnia na inaugurację III ligi w wyjazdowym starciu ze Stalą Brzeg. My po konferencji rozmawialiśmy z zawodnikiem m.in. o jego ewentualnej roli w Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku