°C

Bony wsparcia urzędu marszałkowskiego z finałem w sądzie?

Fot. Pixabay/Radio Zachód
 

Rośnie niezadowolenie wśród przedsiębiorców, którzy złożyli poprawnie wnioski o pomoc w ramach bonów wsparcia urzędu marszałkowskiego. – Dlaczego mamy być poszkodowani, mimo że uczciwie znaleźliśmy się na liście – pytają właściciele firm.

Wielu przedsiębiorców, którzy zostali zakwalifikowani do konkursu czeka na dalszy ciąg konkursu. Tymczasem jednym z pomysłów zarządu województwa jest jego anulowanie . Nam udało się porozmawiać z panem Zbigniewem Dopierałą z firmy MADREN. Przedsiębiorca zatrudniający kilkanaście osób jest rozżalony i zdegustowany całą sytuacją:

Przedsiębiorca podkreśla, że anulowanie konkursu spowoduje ogromne niezadowolenie całego środowiska. Rozważane jest nawet wejście na drogę prawną:

Joanna Zielińska, dyrektorka biura Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, potwierdza, że przedsiębiorcy, którzy zostali zakwalifikowani do konkursu nie kryją irytacji i grożą pozwami:

Przypomnijmy, że na pomoc przedsiębiorcom w postaci bonów wsparcia urząd marszałkowski przeznaczył 30 mln zł. Wielu przedsiębiorców nie zdążyło jednak złożyć wniosku według najnowszych informacji kwota ma zostać powiększona do 50 mln zł. Decyzje mają zapaść w najbliższy wtorek.

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku