°C

Studenckie praktyki w szpitalu dla każdego

 

Studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego będą mogli odbywać indywidualne praktyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze.

Władze placówki zawarły w tej sprawie porozumienie z uczelnianym Biurem Karier.

Jak podkreśla Lidia Smoła, kierowniczka Biura Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego, na praktyki w szpitalu mogą się zgłaszać studenci wielu różnych kierunków, także tych poza medycznych.

– To nowość, z której warto skorzystać, realizując w ten sposób swoje pasje czy zdobywając doświadczenie – uważa Smoła:

 

Marek Działoszyński, prezes Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, mówi, że zakres praktyk, jakie można odbywać na terenie lecznicy, jest bardzo szeroki:

 

Czas trwania szpitalnych praktyk to miesiąc, jednak studenci mogą indywidualnie uzgodnić z władzami zielonogórskiego szpitala ich zakres godzinowy.

Wszelkich informacji na ten temat udziela uczelniane Biuro Karier: www.bk.uz.zgora.pl

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku