°C

Zarażeni żołnierze. Kolejna grupa 30 osób

Fot. Unsplash
 

Jak się nieoficjalnie dowiedziało Radio Zachód kolejna grupa polskich żołnierzy, którzy wrócili do kraju z misji zagranicznych jest zakażona koronawirusem. Testy potwierdziły COVID-19 u ponad trzydziestu mundurowych. Żołnierze wrócili z Afganistanu i Rumunii.

Jak się nieoficjalnie dowiedziało Radio Zachód kolejna grupa polskich żołnierzy, którzy wrócili do kraju z misji zagranicznych jest zakażona koronawirusem. Testy potwierdziły COVID-19 u ponad trzydziestu mundurowych. Żołnierze wrócili z Afganistanu i Rumunii. Wylądowali we Wrocławiu, skąd zostali przewiezieni na badania do szpitala w Żaganiu. Wykonane tu testy potwierdziły wirusa. Izolatorium w tym mieście jest pełne, żołnierze trafią do ośrodków w innych miastach.

A w Żaganiu, przypomnijmy, przebywa inna grupa 30 żołnierzy, u których COVID-19 potwierdzono niespełna 2 tygodnie temu. Na razie jeden z nich wyzdrowiał. W poniedziałek będą znane wyniki powtórzonych testów u pozostałych osób. Wszyscy są bezobjawowi. Czują się dobrze.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku