°C

Zjednoczona Prawica podsumowała kampanię w Zielonej Górze

Fot. Bartosz Schaefer
 

Lokalni posłowie Prawa i Sprawiedliwości, wojewoda oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego podsumowali kampanię prezydenta Andrzeja Dudy przy zielonogórskim ratuszu.

Kilkudziesięciu mieszkańców towarzyszyło politykom Zjednoczonej Prawicy na deptaku. Były okrzyki radości, podsumowanie kampanii w regionie oraz zachęcanie zielonogórzan do udziału w niedzielnych wyborach. Jak podkreślał Wojciech Murdzek, minister nauki i szkolnictwa wyższego – Andrzej Duda jest gwarantem ścisłej współpracy z rządem przez następne lata:

Z kolei wojewoda lubuski, Władysław Dajczak mówił, że nie tylko czas kampanii a całe 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy to czas nieustannego spotykania się z Polakami:

Poseł oraz przewodniczący lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości Marek Ast mówił, że były też nieprzyjemne strony tej kampanii:

Poseł Jerzy Materna zaś podkreślał, że w niedziele Polacy zadecydują o dalszym losie rozwoju Polski:

Natomiast poseł Jacek Kurzępa apelował aby podjąć w niedziele świadomy wybór:

Dziś o północy rozpocznie się cisza wyborcza, która jednocześnie zakończy czas kampanii. Wybory w najbliższą niedziele.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku