°C

Motocyklista uderzył w bariery, poniósł śmierć

Bariera ochronna, fot. Pixabay
 

Na węźle drogi ekspresowej S3 Zielona-Góra-Północ doszło w niedzielę do śmiertelnego wypadku motocyklisty. W związku z nim został wstrzymany ruch na zjeździe z Trasy Północnej w Zielonej Górze w kierunku Sulechowa – poinformowała Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji.

Policja wprowadziła objazdy przez osiedle Pomorskie i węzeł S3 Zielona Góra-Południe. Do tragedii doszło przed godz. 14. Na miejscu są ustalane okoliczności zdarzenia.

„Z relacji świadków wynika, że kiedy motocyklista jechał z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i spadł z motocykla. Mężczyzna był reanimowany, ale jego obrażenia okazały się śmiertelne” – powiedziała PAP Barska.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku