°C

Dzień otwarty w Schronisku dla zwierząt

fot. Bartosz Schaefer
 

Wczoraj odbył się dzień otwarty w zielonogórskim schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Dziesiątki zielonogórzan odwiedziło miejskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. Zainteresowani mieszkańcy wyprowadzali psy, zapoznawali się z warunkami adopcji oraz wspomagali placówkę datkami i karmą. Spacery z psami są dostosowane do pogody oraz kondycji zwierzaków. Mówi Magdalena Zwolska, rzeczniczka zielonogórskiego schroniska:

Natomiast mieszkańcy cieszyli się z możliwości zapoznania się ze zwierzętami. Zielonogórzanie podkreślali, że warto dać im chwilę radości:

W związku z Dniem Otwartym w schronisku jedna z naszych słuchaczek za pomocą Poczty Głosowej RZG, prosiła aby osoby, które decydują się na adopcję psa miały możliwość zabezpieczenia mu opieki:

Natomiast rzeczniczka schroniska podkreśla, że pozostawienie psa na ok. 8 godzin to normalna, życiowa sytuacja. W tej sytuacji warto zabrać psa do behawiorysty – dodaje Magdalena Zwolska:

Dzień otwarty w zielonogórskim schronisku zakończył się o godzinie 14:00. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku