°C

Konkurs o wsparcie dla firm z pieniędzy samorządu trwał… 21 minut

fot. Daniel Sawicki
 

Dlaczego został wstrzymany nabór wniosków o wsparcie dla przedsiębiorców – pytają radni Samorządowego Lubuskiego i wskazują na niekonsekwencję w działaniu organizatorów konkursu. Do rozdania jest około 30 mln zł.

Radna Beata Kulczycka przypomniała, że nabór wniosków trwał…. 21 minut. W tym czasie do operatora konkursu w południowej części województwa, czyli Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej swoje aplikacje złożyło ponad 300 firm. Radna apelowała dziś na konferencji prasowej o wznowienie przyjmowania wniosków:

Przypomnijmy, że w ramach tarczy antykryzysowej zarząd województwa przeznaczył dla firm 30 milionów zł. Miał to być sztandarowy projekt tarczy antykryzysowej przygotowany przez samorząd województwa. Dziś nie wiadomo ile firm zostanie pominiętych ze względu na brak możliwości złożenia wniosku.

 

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku