°C

Kolejny słuchacz RZG z wygraną

Zielona Góra nagród - konkurs RZG
 

Konsola do gier powędrowała w ręce kolejnego uczestnika konkursu, w którym Radio Zielona Góra, z okazji swojego 25-lecia, rozdaje nagrody. Letnia zabawa pod hasłem "Zielona Góra nagród" wystartowała wczoraj. W pierwszej odsłonie koperta, którą trzeba było znaleźć, była ukryta przy zielonogórskim ratuszu. Dzisiaj schowaliśmy ją przy Palmiarni – pod napisem ZIELONA.

Miejsce odkrył pan Lech, który wyjątkowo szybko pokonał konkurentów:

Radości  z wygranej nie krył też Michał Kotarski, który wczoraj, jako pierwszy uczestnik naszej jubileuszowej zabawy, wygrał smartfona. 

Nasz słuchacz korzystając z podpowiedzi na antenie oraz transmisji live z drona na facebook’u RZG, jako pierwszy znalazł kopertę z hasłem, która była ukryta za tablicą informacyjną, przy zielonogórskim ratuszu. Dzisiaj Michał Kotarski na naszej antenie opowiadał, jak wziął udział w konkursie i jak przebiegała zabawa:

Regulamin i zasady konkursu są na rzg.pl. Zabawa z Radiem Zielona Góra potrwa całe wakacje.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku