°C

Falubaz chce rehabilitacji za masakrę w Włókniarzem. U nas transmisja z meczu z GKM

fot. Jacek Białogłowy
 

RM Solar Falubaz Zielona Góra zmierzy się w żużlowej Ekstralidze z Mr Garden GKMem Grudziądz. To szansa na rehabilitację za porażkę z Eltroxem Włókniarzem Częstochowa - najwyższą u siebie od 30 lat!

W poniedziałek Falubaz jeździł fatalnie i przegrał aż 31-59, dziś przy W69 ma być inaczej, a zapowiadał to wczoraj na konferencji prasowej trener Piotr Żyto. O innej jeździe zespołu zapewniał tez prezes klubu Wojciech Domagała, który też nawoływał kibiców do przestrzegania przez kibiców zasad regulaminu sanitarnego podczas meczu.

Zgodnie z nim między innymi kibice muszą mieć maseczki, mogą je zdjąć tylko na swoim miejscu. Miejsce każdy ma wyznaczone i nie powinien go zmieniać, co w poniedziałek było nagminne. Jeśli kibic porusza się po stadionie – wtedy musi mieć maseczkę na twarzy. -Jeśli zasady nie będą przestrzegane będziemy wydawali więcej pieniędzy, a poza tym stadion może być zamknięty – mówi Domagała.

MEcz rozpoczyna sie o 20:30 – na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra, 97.1 FM oraz Radia Zachód – 103 i 106 FM.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku