°C

A. Bocheński: Tor w Starym Kisielinie powinien zostać

Fot.: facebook/WallraV Race Center
 

Jednym przeszkadza hałas, inni nie widzą żadnego problemu. Tor w Starym Kisielinie jest ostatnio tematem publicznej debaty z udziałem miejskich radnych.

Przypomnijmy, kilka dni temu na hałas dobiegający z tego obiektu narzekał na facebook’u miejski radny Platformy Obywatelskiej – Mariusz Rosik. Wysyłał też w tej sprawie oficjalne skargi do instytucji państwowych. Inny miejski radny, Andrzej Bocheński z Zielonej Razem, pozytywnie wypowiedział się na naszej antenie na temat wspomnianego toru:

Wg radnego Bocheńskiego, ten tor ma długą historię i powstał zanim zaczęli się w pobliżu tego obiektu budować okoliczni mieszkańcy:

Tor w Starym Kisielinie powstał w 1977 roku. Odbywają się tu imprezy motocyklowe czy kartingowe.

A. Bocheński: Tor w Starym Kisielinie powinien zostać Radio Zielona Góra 20 kwietnia 2021


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku