°C

Lubuskie Paszporty Turystyczne

Fot. Zofia Popielecka
 

Jest to już trzecia edycja projektu, podczas którego promowane są lokalne restauracje, muzea oraz rodzinne przedsiębiorstwa turystyczne.

Małgorzata Grad, pomysłodawczyni Lubuskiego Paszportu Turystycznego, mówi, że to inicjatywa, która każdego roku wprowadza pewne nowości. Tym razem jest to kalendarz wydarzeń:

Małgorzata Grad, dodaje, że paszport jest łatwo dostępny i każda zainteresowana osoba może go zdobyć. Ten, kto pierwszy odwiedzi wszystkie 24 miejsca, otrzyma wyjątkową nagrodę:

Stanisław Tomczyszyn, wicemarszałek województwa lubuskiego, zaznacza, że z każdym rokiem w paszporcie pojawia się coraz więcej miejsc, które można zwiedzić. Wicemarszałek, dodaje również, że korzystając z propozycji umieszczonych w paszporcie, wspiera się lokalną gospodarkę:

Przypomnijmy, że paszporty są dostępne miedzy innymi w Centrum Informacji Turystycznej w Zielonej Górze.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku