°C

Trener i kapitan Falubazu po pierwszych treningach na torze

fot. Studio W69 - materiały Falubazu Zielona Góra
 

W poniedziałek w siedzibie Falubazu Zielona Góra odbył się briefing prasowy z udziałem trenera Piotra Żyto oraz kapitana Piotra Protasiewicza. Panowie mówili o dwóch pierwszych dniach trenerów na zielonogórskim torze (piątek-sobota) oraz odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Trener Piotr Żyto o pierwszych treningach:

Piotr Protasiewicz o pierwszych jazdach na torze:

W drugiej części briefingu, jego uczestnicy odpowiadali na pytania nadesłane wcześniej przez dziennikarzy.

Piotr Żyto był pytany m.in. o plan treningowy na kolejne dni oraz brak sparingów przed startem rozgrywek. Ponadto szkoleniowiec zachwalał atmosferę w zespole:

Z kolei Protasiewicz został zapytany m.in. o obecność w drużynie Falubazu Grzegorza Walaska, który będzie mógł startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi na zasadach gościa. Ponadto popularny „PePe” mówił kto będzie w najbliższym czasie jego mechanikiem podczas treningów i meczów:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku