°C

Kozzi Film Festiwal przełożony!

materiały promocyjne
 

Szósta edycja Kozzi Film Festiwal przełożona na wrzesień.

W związku za pandemią koronawirusa zielonogórski festiwal filmowy, który od 2012 roku odbywał się na przełomie czerwca i lipca został przełożony i odbędzie się w terminie  10-13 września. Chcemy wpasować się w święto Zielonej Góry. Mówi Anna Polus, szefowa organizacyjna festiwalu:

W związku ze zmianą terminu 6. Kozzi Film Festiwal będziemy na bieżąco aktualizować listę artystów zaproszonych do udziału w wydarzeniach festiwalowych – dodaje Andrzej Buck, Dyrektor Artystyczny Festiwalu:

Partnerem zielonogórskiego festiwalu jest Cottbus Film Festival organizowany w Niemczech. Bernd Buder, dyrektor programowy tego festiwalu podkreśla, że współpraca z Kozzi Film Festiwal to nie tylko wymiana filmów:

Festiwal odbędzie się w standardowej formule z pokazami filmowymi, dodatkowo prowadzone będą transmisje internetowe z wydarzeń. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku