°C

WOSiR zaprasza na letnie półkolonie

Fot. S. Misiak
 

Epidemia koronawirusa wciąż trwa, nadal przybywa zarażonych, a Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie już planuje letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Ośrodek ogłosił właśnie nabór na tegoroczne półkolonie. Do wyboru są cztery turnusy dwutygodniowe i jeden pięciodniowy, między 29 czerwca a 28 sierpnia.

Anna Sulima z drzonkowskiego WOSiR-u wyjaśnia, że nie ma żadnych rozporządzeń, które uniemożliwiałyby przygotowanie letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

– Nasze półkolonie zostały już zgłoszone i zarejestrowane Czekamy więc tylko na zielone światło od rządzących – dodaje:

Anna Sulima zaznacza, że w tym roku z półkolonii w Drzonkowie będzie mogło skorzystać 375 dzieci. Jak zapewnia, wszystko odbywać się będzie zgodzie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego, tak aby nie narażać nikogo na ewentualne zakażenie koronawirusem:

Dodajmy, że letnie półkolonie organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie organizowane są dla dzieci między 7 a 11 rokiem życia. Oprócz opieki wychowawców i atrakcji sportowych, organizatorzy zapewniają też ciepły posiłek oraz transport do i z ośrodka.

Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej www.drzonkow.pl

 

 

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku