°C

Duże zmiany u szczypiornistów AZS UZ Zielona Góra

fot. Jacek Białogłowy
 

Trener zostaje bez asystenta, kilku zawodników odchodzi, rada sekcji rozwiązana - to wszystko dzieje się u piłkarzy ręcznych AZS UZ Zielona Góra. Trener Ireneusz Łuczak poprowadzi teraz zespół w pojedynkę i będzie miał mocno odmłodzoną drużynę, z której chce jednak zrobić uznana markę.

Tymczasem po ostatnich wydarzeniach Łuczak podlega bezpośrednio dyrektorowi AZSu Markowi Lemańskiemu – rozwiązano radę sekcji piłki ręcznej, bo ta niespecjalnie wykazywała się działaniem. 

Łuczak będzie przygotowywał i prowadził zespół w pojedynkę, bo do Zewu Świebodzin odszedł dotychczasowy II trener – Łukasz Jacykowski, który ma walczyć z Zewem o I ligę. 

Do Zewu zresztą odchodzą też trzej czołowi gracze AZS – Jędrzej Jasiński, Daniel Mieszkian i Marek Kwiatkowski, nie będzie prawdopodobnie grał w AZS również Adam Szarłowicz. 

Trener Łuczak jednak rąk nie załamuje, chce ściągnąć do klubu młodych, głodnych gry zawodników, którzy w przeciągu 2-3 lat stworzyliby szanowany w I lidze waleczny zespół. 

Zapraszamy na rozmowę z Ireneuszem Łuczakiem:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku