°C

Okińczyc odchodzi, Fabisiak i Babij z nowymi umowami z Lechią

fot. oficjalne logo Lechii Zielona Góra
 

Sporo dzieje się w Lechii Zielona Góra. Właściciel i prezes prowadzi intensywne rozmowy z zawodnikami z dotychczasowego składu i z kandydatami na nowych graczy. I są efekty - dziś umowy podpisali bramkarz Wojciech Fabisiak i pomocnik Jakub Babij.

Krępa pożegnał się dziś również z Wojciechem Okińczycem, który rozwiązał umowę z klubem. Nie jest jednak wykluczone, że ten doświadczony zawodnik wróci jeszcze do Lechii…

Karola Krępę czekają jeszcze rozmowy z trenerem Andrzejem Sawickim. Ten powiedział nam, że chce nadal być I szkoleniowcem Lechii. Potrzeba jednak jeszcze dograć szczegóły umowy. I Sawicki chce też, żeby klub zatrudnił asystenta:

Andrzej Sawicki opowiedział nam dzisiaj o tym, co w tej chwili robi jego zespół i jak widzi kolejne tygodnie. I jeszcze ocenia niecodziennie zakończony sezon:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku