°C

Mieszkańcy wskazali, jak ma wyglądać miejskie kąpielisko

fot. M. Czechowska
 

Plaża, gastronomia, teren do piknikowania, a także wodny plac zabaw, zjeżdżalnie i miejsce na ognisko i grilla – takie elementy powinny, według mieszkańców, znaleźć się na terenie kąpieliska miejskiego w Ochli. W ankiecie dotyczącej rewitalizacji tego terenu, zagłosowało 1260 osób. Mieszkańcy wskazali w sumie 23 elementy infrastruktury, które widzieliby na obiekcie.

Mówi radny Paweł Wysocki:

W palecie propozycji znalazło się też boisko do piłki plażowej, leżaki i plac zabaw. Także siłownia zewnętrzna oraz sauny i mini golf.

Teraz czas na przygotowanie koncepcji, które opracuje trzech projektantów:

Koncepcje zagospodarowania kąpieliska mają powstać do końca maja, natomiast do końca roku, być może, uda się przeprowadzić konsultacje.

Dodajmy, że mieszkańcy wskazali też własne pomysły na rewitalizację kąpieliska w Ochli. To na przykład tężnia, wybieg dla psów, park linowy czy scena.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku