°C

A. Kucharska-Dziedzic: Radny Zalewski powinien zrzec się mandatu

fot. Daniel Sawicki
 

Posłanka Lewicy i działaczka Ruchu Miejskiego negatywnie ocenia zachowanie radnego Pawła Zalewskiego.

Przypomnijmy, społecznik dostał się do zielonogórskiej Rady Miasta z listy Ruchu Miejskiego. Tydzień temu opuścił jednak to stowarzyszenie i został radnym niezależnym. Jak powiedział RZG, podjął taką decyzję ze względów osobistych. Według Anity Kucharskiej-Dziedzic, Paweł Zalewski powinien w tej sytuacji zrzec się mandatu:

Anita Kucharska-Dziedzic twierdzi ponadto, że Ruch Miejski dalej pozostaje ważną organizacją, której głównym celem jest praca na rzecz rozwoju Zielonej Góry:

Przypomnijmy, Paweł Zalewski przejął mandat radnego po Anicie Kucharskiej-Dziedzic, która w 2019 roku została posłem na Sejm RP.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku