°C

Wystartował I Maraton Czytania On-Line w Norwidzie

www.wimbp.zgora.pl
 

W samo południe na fejsbukowym fanpejdżu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze wystartował I Maraton Czytania On-Line. Akcja organizowana jest w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który rozpoczął się dziś i potrwa do piątku.

Anna Urbańska, rzeczniczka zielonogórskiego Norwida, podkreśla, że Maraton Czytania On-Line to jedna z propozycji przygotowanych na ten czas dla czytelników.

– Mimo trwającej epidemii, chcemy zachęcić ich w ten sposób do wspólnej zabawy – dodaje:

A jak dołączyć się do I Maratonu Czytania On-Line?

Dodajmy, że jeszcze dziś, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, zielonogórski Norwid zaprasza na internetowe spotkanie z pisarzem Pawłem Brolem. Transmisja spotkania z autorem książki „Niewolnik w Europie” rozpocznie się o godz. 18.00 na fejsbukowym fanpejdżu Lubuskiego Laboratorium Książki.

maraton czytania Radio Zielona Góra 4 czerwca 2020

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku