°C

Piłkarski Falubaz gotowy do 4-ligowej wiosny

fot. Jacek Białogłowy

Piłkarze Falubazu Gran-Bud Zielona Góra wygrali w weekend ostatni sparing z Zorza Ochla 10-0 i do soboty będą szlifować formę przed I meczem rundy wiosennej 4 ligi.

Po tym ostatnim meczu kontrolnym rozmawialiśmy z trenerem Andrzejem Sawickim o formie zespołu, ostatnie przygotowania zespołu, również o tym, kogo zabraknie w I meczu wiosny z Cariną Gubin. Sawicki mówi stanowczo: Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia gry!

Grę drużyny ocenia też I bramkarz Falubazu Łukasz Budzyński, według którego już początek wiosny może praktycznie zadecydować o awansie Falubazu – w pierwszych dwóch kolejkach zielonogórski zespół gra bowiem z czołówką tabeli – Cariną i Tęczą Krosno Odrzańskie na własnym stadionie.

Pierwszy mecz Falubazu z Cariną w sobotę o 15 na stadionie MOSiR w Zielonej Górze.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.