°C

Tomczyk-Iwko o „piątce” PiS

fot. Marta Czechowska

Jest to jakaś oferta, na pewno lepsza, bo poprzednicy nic nie oferowali Polakom, ale to nie tędy droga - w ten sposób Olimpia Tomczyk – Iwko z Kukiz15 oceniła projekty z nowej "piątki" PiS.

 Członkini zarządu krajowego ruchu Kukiz15 pozytywnie wypowiedziała się na temat świadczenia „500 plus” na pierwsze dziecko:

Budżet nie jest z gumy i za te wszystkie programy też przyjdzie zapłacić – dodawała Olimpia Tomczyk – Iwko. Wskazywała też, że nie wszyscy skorzystają ze zniesienia podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia:

Zgodnie z zapowiedzią rządzących, projekty dotyczące „500 plus” na pierwsze dziecko, „trzynastki” dla emerytów, zniesienia podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia i niższego PIT oraz projekt ws. przywrócenia połączeń komunikacyjnych, będą gotowe jeszcze w marcu.

Cała rozmowa z Olimpią Tomczyk – Iwko dostępna jest poniżej.

Olimpia Tomczyk-Iwko

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.