°C

Lubuskie Wawrzyny rozdane

Fot. A. Steciąg

Dziś wieczorem odbyła się kolejna edycja Lubuskich Wawrzynów.

W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej imienia Cypriana Norwida w Zielonej Górze, pojawili się laureaci nagradzani w trzech kategoriach: literackiej, naukowej oraz dziennikarskiej. Jak mówi Andrzej Buck, dyrektor biblioteki, Lubuskie Wawrzyny z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem:

Jednym z laureatów Lubuskich Wawrzynów jest dziennikarz Dariusz Chajewski z Gazety Lubuskiej, który otrzymał nagrodę za artykuły prasowe:

W kategorii dziennikarskiej Dyplom za całokształt twórczości odebrał Zbigniew Bodnar z Radia Zachód.

Lubuski Wawrzyn w kategorii naukowej, za książkę „Lubuski atlas ornitologiczny. Ptaki lęgowe Ziemi Lubuskiej” otrzymało sześciu autorów, wśród nich był Olaf Ciebiera, który zaznacza, że bez współpracy, książka nie mogłaby powstać:

Przypomnijmy, że komisja miała do oceny ponad osiemdziesiąt prac.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.