°C

Kontrole w zielonogórskich pokojach zagadek

„Escape room'y” pod lupą zielonogórskich strażaków. Po tragedii w Koszalinie, zostały przeprowadzone kontrole we wszystkich 3 pokojach zagadek w naszym mieście.

Wystawiono 1 mandat oraz zamknięto jeden z lokali. O nieprawidłowościach z zakresu bezpieczeństwa mówi Ryszard Gura, oficer prasowy PSP w Zielonej Górze:

Straż pożarna skontrolowała m.in. lokal „Fox Escape” w Zielonej Górze. Znajduje się tu kilka pokoi tematycznych. W każdym prowadzony jest monitoring. Są również czujniki gazu i czadu. Mówi Judyta Foksa, współwłaścicielka „Fox Escape” w Zielonej Górze:

O pokojach zagadek rozmawialiśmy również z panem Dominikiem. Zielonogórzanin skorzystał kiedyś z atrakcji typu „escape room” w naszym mieście:

W całej Polsce jest ponad 1000 lokali typu „escape room”. Do tej pory zamknięto ponad 50. Kontrole wciąż trwają.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.