°C

W wakacje czartery z Babimostu do tureckiej Antalyi

foto: Janusz Życzkowski

Jedno z biur podróży planuje wakacyjne czartery z lotniska Zielona Góra/Babimost. Loty zaplanowano od początku wakacji do połowy września - informuje portal pasazer.com.

W planach jest połączenie do tureckiej Antalyi. Z naszym informacji wynika, że trasa miałaby być obsługiwana raz w tygodniu.

Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak również z regionu przygranicznego Niemiec – powiedział w rozmowie z portalem Piotr Rudzki z Biura Prasowego Państwowych Portów Lotniczych, które zarządzają lotniskiem w Babimoście.

Przypomnijmy, że rok temu plany wakacyjnych czarterów z Babimostu do Turcji oraz Bułgarii ogłosiło inne biuro – lider rynku turystycznego w kraju. Z tamtych planów nic nie wyszło. Firma wycofała się z pomysłu, tłumacząc to słabym zainteresowaniem ze strony turystów. Część ekspertów zwracała jednak uwagę na słabą reklamę nowych połączeń i rezygnację z planów po zaledwie kilku tygodniach od ich ogłoszenia. 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.