°C

Hit w PLK – Stelmet gra dziś z Polskim Cukrem! Transmisja na 97,1 fm.

fot. Jacek Białogłowy

Koszykarze Stelmetu zagrają dzisiaj w Energa Basket Lidze wyjazdowy mecz z Polskim Cukrem Toruń. Oba zespoły są w ścisłej czołówce ligi, oba mierzą w tym sezonie w Polsce w najwyższe cele i mecz zapowiada się pasjonująco. A rozpoczyna się o 17:45 - na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra!

Stelmet ma z Polskim Cukrem „rachunki do wyrównania” za poprzedni sezon. Wtedy nasza ekipa przegrał z Twardymi Piernikami finał Pucharu Polski, w którym była faworytem. Potem Stelmet doznał klęski z torunianami w meczach o brązowy medal i zakończył sezon na 4 miejscu. 

I tę kompromitującą końcówkę meczu nasza ekipa pamięta. Mówi nam o tym nasz center Adam Hrycaniuk:

Przed dzisiejszym mecze torunianie mają problemy ze składem – kontuzjowani są bowiem Przemysław Karnowski i Łukasz Wiśniewski, a leczy się też Aleksander Perka. Stelmet z kolei miał kłopoty przed weekendem – trójka zawodników czyli Przemysław Zamojski, Boris Savović i Żeljko Śakić byli przez kilka dni poza treningiem; w poniedziałek już wrócili, ale ich dyspozycja jest niewiadomą. 

Posłuchajmy co o rywalu z Torunia mówi Michał Sokołowski:

I jeszcze analizuje nam Twarde Pierniki jeden z naszych trenerów Arkadiusz Miłoszewski, który mówi, że największa siła przeciwnika to obwód:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.