°C

W69 zaprasza na I mecz Ekstraligi w tym sezonie! Transmisja na 97,1 fm!!!

logo M.Noskowicz

Dzisiaj przy W69 pierwszy mecz Falubazu przed własną publicznością w Speedway Ekstralidze. Rywalem Falubazu Zielona Góra w meczu drugiej kolejki będzie GKM Grudziądz. Falubaz mocno szykował się do meczu w czwartek i piątek i dziś liczy na 2 duże punkty!!!

Mecz z GKM-em raczej nie będzie jednak spacerkiem, bo w ekstralidze dosłownie każdy chce się bić o punkty. Falubaz przed tygodniem przegrał w Tarnowie i w niedzielę już nie może sobie pozwolić na porażkę. Z kolei GKM na inaugurację zremisował z Włókniarzem Częstochowa. 

W piątek podczas testowych jazd rozmawialiśmy między innymi z Kacprem Gomólskim o sprzęcie, ale także o tym, czy czuje się pewny miejsca w składzie. Nie jest tajemnicą, ze z „Gingerem” o miejsce w składzie walczą również Jacob Thorssel i Martin Smoliński. 

Teraz Piotr Protasiewicz. Kapitan Falubazu zaliczył nieudany mecz w Tarnowie z Unią. Zdobył tylko 6 punktów, nie był szybki, ale o tym spotkaniu chce zapomnieć. My pytamy pana Piotra, co z tym sprzętem i jak ocenia tor przed inauguracją. 

To jeszcze przedmeczowa opinia Piotra Protasiewicza dotycząca meczu Falubazu z GKM-em. Nasz zawodnik jest przekonany, że o punkty nie będzie łatwo. 

Trener Adam Skórnicki tymczasem analizuje dla nas postawę GKM w I meczu z Unią Tarnów i mówi, co daje podstawy do optymizmu przed dzisiejszym pojedynkiem.

 

Mecz Falubazu z GKM-em o 16.30. Zapraszamy na transmisję do Radia Zielona Góra na 97,1 fm!!!!

Maciej Noskowicz

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.