°C

Brachmański tłumaczy babeczki i reklamy

Andrzej Brachmański / Facebook

Radny Zielonej Razem tłumaczy kontrowersje wokół działań reklamowo - promocyjnych swojego Klubu. Andrzej Brachmański odniósł się do zarzutów o wykorzystywania mienia publicznego do celów wyborczych i z tzw. "afery bilbordowej".

Jak wyjaśniał radny, akcja rozdawania słodyczy przygotowanych przez Palmiarnię w Dniu Kobiet, została opłacona przez radnych Zielonej Razem. Jednocześnie Brachmański wzbraniał się przed okazaniem rachunku:

Brachmański odniósł się również do wątpliwości związanych z kampanią Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”, którego prezesem jest radny Grzegorz Hryniewicz. Za kampanię w centrum miasta i zajęcie pasów drogowych miasto wystawiło mu rachunek opiewający na 10 zł. 

W ocenie Brachmańskiego, inne stowarzyszenia mogą także korzystać z ulgi jeśli promują miasto:

Radny chwali działalność Warto jest pomagać, którego skuteczność w promocji miasta porównuje do aktywności żużlowego Falubazu:

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.