°C

AZS w sobotę gra w Policach, a w niedzielę dla WOŚP

M. Staniszewski

Przed szansą na drugie zwycięstwo w 2019 roku staną w sobotę siatkarze AZS-u UZ Zielona Góra. Akademicy wybierają się do najsłabszej drużyny w swojej II-ligowej grupie - SMS-u Police.

Kapitan AZS-u twierdzi, że w tym meczu kluczowa może okazać się sfera mentalna. – Nie możemy sobie pozwolić na żadną stratę punktów, ze słabszym zespołem – podkreśla Robert Bitner, który opowiada nam o rywalu:

Początek meczu w Policach w sobotę o godz. 17.30.

Zaś w niedzielę od godz. 11.00 w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana odbędzie się akcja „WOŚP z Siatkówką”. Głównym punktem imprezy będzie „Kosmiczny turniej siatkówki” (start ok. godz. 13.00), w którym zagrają: zespół AZS-u UZ (ten drugoligowy), Drużyna Gwiazd AZS, Reprezentacja Ligi Amatorskiej ZALPS oraz UKS Trzynastka (chłopcy i dziewczęta).

Ważnym elementem wydarzenia będą również licytacje. O szczegółach imprezy mówi jego główny organizator, na co dzień trener II-ligowych siatkarzy AZS-u, Krzysztof Dobek:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.