°C

Awantura ws. in vitro. Brachmański zwyzywał SLD

źródło: Facebook

Awantura na konferencji prasowej Klubu Zielona Razem. Tematem było in vitro.
Na spotkanie przyszli przedstawiciele SLD, których projekt ustawy w tej sprawie nie został rozpatrzony. Działacze w ostry sposób dopytywali o obietnice prezydenckich radnych. Wszystko zakończyło się awanturą transmitowaną w internecie.

Andrzej Brachmański obiecywał, że jeśli Zielona Razem wygra wybory, a z marszałkowskiego programu zabraknie środków na in vitro, sam przekaże środki z budżetu miasta:

 

 

O kwoty i zasady finansowania dopytywała między innymi Bogumiła Burda, która wypominała Brachmańskiemu, że upolitycznił całą sprawę i używa jej jako kiełbasy wyborczej:

 

 

Konferencja prasowa zakończyła się awanturą, którą wywołał Andrzej Brachmański zakłócając facebookowy stream Barbary Kukulskiej:

 

 

Internetową transmisję przerwano. Jej fragment można oglądać na naszej stronie www.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.