°C

Zrobili to po raz czwarty, jak zwykle wyszło doskonale!

Po tym Artyście, Dj'u, autorze wielu hitów można się spodziewać niemal wszystkiego. Można też w ciemno przewidzieć, że kolejna produkcja okaże się murowanym hitem. Co, jeśli w najnowszym singlu pojawia się dodatkowo elektryzująca SIA? Do wspólnych, elektryzujących propozycji zdążyli nas już przyzwyczaić.

Francuski didżej, od lat największa gwiazda muzyki klubowej zeszłej jesieni skończył 50 lat! Jego piosenki przesłuchano w serwisach streamingowych ponad 10 mld razy, a On ani na moment nie zwalnia tempa. Niezwykle kreatywny i żądny sukcesów wciąż imponuje pomysłami na piosenki, z których bije niezwykła energia i optymizm, choć tym razem serwuje nam piosenkę w minorowej tonacji, z niecałą 100 uderzeń na minutę.

 

Kompozycja ‚Flames’ to kolejny majstersztyk Davida Guetty. Artysta nadał jej energiczne tempo, które perfekcyjnie pasuje do wokalu Sia!

Zaczęli współpracować siedem lat temu. Do tej pory udało im się wylansować wspólnie hity – ‚Titanium’ (2011), ‚She Wolf (Falling To Pieces)’ (2012) oraz ‚Bang My Head’ (2015).

 

Najnowsza piosenka jest najlepszym dowodem na to, że David Guetta i Sia lubią ze sobą pracować.

 

Przypomnijmy, że wspomniany singel ‚Titanium’ wielokrotnie pokrył się platyną, a tylko na YouTubie przesłuchano go ponad 770 mln razy. Guetta nie kryje, że to utwór, z którego jest bardzo dumny, podkreślając przy okazji zasługi Sia. „To jedna z tych Artystek, z którą zawsze bardzo chętnie współpracuję. Wspaniała kompozytorka i fantastyczny głos” – mówił David. „Cieszę się, że znów mogliśmy razem nagrywać” – dodał.

 

‚She Wolf’ przesłuchano w serwisach streamingowych przeszło 250 mln razy, a na YouTubie dwa razy tyle. Osiągnięcia ‚Bang My Head’ to ponad 400 mln odsłuchów w serwisach streamingowych. David Guetta i Sia pracowali też nad piosenkami ‚The Whisperer’ oraz ‚Helium (Sia vs. David Guetta & Afrojack).

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.