°C

Zengi po meczu w Tarnowie: Jest niedosyt, ale…jedziemy dalej!

fot. Jacek Białogłowy

Grzegorz Zengota był najjaśniejszym punktem Falubazu Zielona Góra w przegranym przez nasz zespół meczu z Unią Tarnów. Falubaz po walce przegrał, ale wracający do drużyny Zengi może być zadowolony.

Zdobył 10 punktów i  1 bonus i miał szansę dać Falubazowi przynajmniej remis. W ostatnim biegu jednak przyjechał ostatni i tego wyścigu żałował. Mówił, że mimo porażki mecz mógł się podobać, a nie ma co rozpaczać już na początku sezonu. Choć przyznawał, że niedosyt po przegranej pozostaje. 

Pan Grzegorz w ogóle jako ostatni z zielonogórskich zawodników opuszczał stadion w Tarnowie. Otoczony najpierw wianuszkiem fanów, a potem dziennikarzy cierpliwie pozował do zdjęć, rozdawał autografy i odpowiadał na pytania.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.