°C

TONI BRAXTON / WHITNEY HOUSTON / URSZULA

Sony Music
 

Od tygodnia przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, kiedy to na falach eteru pojawił się nasz szyld! Pora na kolejne hity z roku 1996!

Dziś do głosowania dołączają hity Toni Braxton, Whitney Houston i Urszuli! Teraz możecie głosować na całą 15-tkę tego tygodnia! Głosowanie zamykamy w niedzielę o północy!

TONI BRAXTON Un-break My Heart
‚Un-Break My Heart’ to kompozycja, która zdobyła dla Toni nagrodę Grammy w 1997 roku. I pomyśleć, że gdyby nie namowy producenta, świat straciłby taki hit!

 

WHITNEY HOUSTON Step By Step
Ten hit napisała i nagrała piosenkę na stronę B jednego ze swoich singli w 1992 roku Annie Lennox, po latach podarowała nagranie Whitney, a ta umieściła je w filmie, w którym także zagrała tytułową rolę, czyli … żonę pastora.

 

URSZULA Niebo Dla Ciebie
Potrafi grać na fortepianie, także akordeonie, a jak śpiewa, to od razu zdobywa nawet Złoty Samowar! Dziś jednak nie hit z Festiwalu Piosenki Radzieckiej z Zielonej Góry, a nagranie z ‚Białej Drogi’.  Album szybko zyskał miano multiplatynowej płyty. Okazał się największym bestsellerem w karierze Urszuli, osiągając nakład ok. 1 mln egzemplarzy. 

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już dziś o godzinie 18.00!

 
Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku