°C

TOM WALKER – What a Time To Be Alive

 

Debiutancki album wokalisty znanego z hitów 'Leave A Light On', hitu, który sprzedał się w prawie 2 milionach sztuk (w Polsce znanego m.in. z telewizyjnej reklamy) oraz 'Heartland' i 'My Way'.

Tytuł płyty ‚What A Time To Be Alive’ („co za czas, aby żyć”) to fragment jednej z piosenek na płycie Toma (‚Blessings’) oddający nadzieję i optymizm towarzyszący wszystkim 12 kompozycjom na płycie. Utwory z charakterystycznym wokalem Walkera od dawna inspirują i dają energię jego fanom – na mediach społecznościowych nie brak jest wyznań o zbawiennym wpływie ‚Leave A Light On’ na losy poszczególnych osób, podczas gdy ‚Just You And I’ to nieformalny hit ślubny. Innym ważnym momentem na płycie jesy piosenka ‚Now You’re Gone’ w duecie z Zarą Larson – kandydat na przebój najbliższych miesięcy! Stworzona przez Craiga Alana okładka przedstawia portret Toma składający się z ponad 2000 figurek ludzi, części z nich będących miłośnikami twórczości 26-letniego Szkota.

 

Lista utworów:
1. Angels
2. Leave A Light On
3. Not Giving In
4. How Can You Sleep At Night
5. Now You’re Gone. feat Zara Larson
6. My Way
7. Blessings
8. Cry Out
9. Dominoes
10. Fade Away
11. Just You And I
12. The Show

/Sony Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku