°C

TOM WALKER Just You & I (2018 Version)

Ostatni rok dla Toma Walkera był istnym rollercoasterem – jego piosenka ‘Leave A Light On’ stała się międzynarodowym hitem (#1 na iTunes w 20 krajach, Platyna w 10 krajach, 6 najczęściej wyszukiwany utwór w historii aplikacji Shazam) i jednym z utworów najczęściej wykorzystywanym w reklamach telewizyjnych.

Najnowsza wersja singla ‘Just You & I’ pochodzącego z płyty ‘What A Time To Be Alive’ i od czasu premiery na początku 2017 roku będąca absolutnym faworytem fanów Toma wyprodukowana jest przez Marka Raplha  (Years & Years, Clean Bandit, Rudimental). 

Debiutancki album wokalisty znanego z hitów ‚Leave A Light On’ (hitu, który sprzedał się w prawie 2 milionach sztuk, w Polsce znanego m.in. z telewizyjnej reklamy) oraz ‚Heartland’ i ‚My Way’. Tytuł płyty ‘What A Time To Be Alive’ („co za czas, aby żyć”) to fragment jednej z piosenek na płycie Toma (‚Blessings’) oddający nadzieję i optymizm towarzyszący wszystkim 12 kompozycjom na płycie.

 

Utwory z charakterystycznym wokalem Walkera od dawna inspirują i dają energię jego fanom – na mediach społecznościowych nie brak jest wyznań o zbawiennym wpływie ‚Leave A Light On’ na losy poszczególnych osób, podczas gdy „Just You And I” to nieformalny hit ślubny. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.