°C

Taką terapię, to my gorąco polecamy!

Po przebojowych singlach 'I Need You', 'Sunny Days' oraz zaskakującej kolaboracji z Conradem Sewellem pt. 'Sex, Love & Water', przyszedł czas na kolejny znakomity kawałek od Armina Van Buurena.

Siódmy studyjny album najbardziej utytułowanego i jednego z najpopularniejszych DJ’ów na globie zbliża się wielkimi krokami. Co ciekawe, ukazuje się on kilka tygodni przed wielkim show A State Of Trance 850, które odbędzie się w Gliwicach.

 

Tym razem ten uwielbiany na całym świecie Holender przygotował nam prawdziwą muzyczną terapię. Przeprowadzi ją wraz z brytyjskim producentem, tekściarzem i piosenkarzem Jamesem Newmanem, odpowiedzialnym m.in. za piosenki takich artystów jak Ed Sheeran, Calvin Harris czy Jessie Ware. Pozytywny utwór ‚Therapy’ świetnie sprawdzi się podczas ciepłych, wiosennych dni.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.