°C

STEFANI HEINZMANN Mother’s Heart

W swoim nowym singlu Stefanie Heinzmann spogląda w lustro… Zadaje pytania. Jest szczera i otwarta. 'Mother’s Heart' to opowieść o czasach, gdy była nastolatką. To utwór o pogoni za ówcześnie panującymi schematami piękna oraz o wykorzystaniu ich przeciwko nim samym.

„Miałam okresy w których nie lubiłam samej siebie. Czy jestem wystarczająco kobieca? Czy mój biust nie jest zbyt mały, a moje pośladki zbyt duże? Moi rodzice bardzo mnie wspierali mówiąc mi, że są ze mnie dumni, cokolwiek bym zrobiła, że jestem najfajniejszą dziewczyną na świecie”- mówi Stefanie.

Taka burza rozważań zainspirowała Artystkę do skomponowania ‚Mother’s Heart’ – niezwykłego, nowoczesnego utworu, podkreślającego indywidualność oraz ukazującego szczęście w tańcu, kiedy nikt nie patrzy. ‚Mother’s Heart’ zaczyna się jak ballada, by stopniowo rozwinąć się do prawdziwego popowego hymnu. Piękna barwa wokalu Stefanie przyprawia o gęsią skórkę, nie brakuje też momentów, gdzie wybrzmiewa pełnym wolumenem.

 

“Piosenka powinna wywoływać u słuchaczy poczucie, że każdy z nich jest piękny bez względu na to kim są.”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.