°C

RITA ORA Let You Love Me

Wspaniała brytyjska piosenkarka i aktorka Rita Ora prezentuje nowy album 'Phoenix', który już w dniu premiery zdobył 2 miejsce w polskim notowaniu iTunes! Album promuje najnowszy singiel 'Let You Love Me'.

Do najnowszego singla powstał teledysk, który ma już ponad 106 mln wyświetleń na Youtube!

Rita Ora odbyła wspaniałą trasę koncertową, doczekała się wielkich przebojów (‚Your Song’ oraz ‚Anywhere’), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 mld! Miała okazję nagrać singla z Aviciim (‚Lonely Together’) oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze ‚For You’, który znalazł się na ścieżce do ‚Nowego oblicza Greya’. Należy też wspomnieć o hymnie kobiet ‚Girls’ nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli XCX. Wszystkie wymienione przeboje z ostatnich miesięcy znajdują się na płycie ‚Phoenix’.

 

Rita sprzedała do tej pory 7 mln singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta ‚Ora’ z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.