°C

OT Where Is My Love

 

Olivia Trappeniers znana jako OT wygrała konkurs dla młodych, utalentowanych artystów organizowanych dla jednej z największej rozgłośni radiowej w Belgii. A w 2016 roku wzięła udział w belgijskiej edycji programu The Voice! Od tej pory jej kariera nabiera tempa.

Jej akustyczna wersja utworu Martina Garixxa ‚There For You’ została odsłuchana w serwisie Spotify ponad 2 mln razy w krótkim czasie, a singiel ‚You Have Heart’ nagrany przy współpracy z Regi (jednym z najlepszych belgijskich DJ) pokrył się złotem!

Obecnie OT pracuje nas swoimi piosenkami z producentami i songwriterami z różnych części świata. Swój najnowszy singiel ‚Where Is My Love’ stworzyła przy współpracy z Palm Trees! Kojący, delikatny głos OT idealnie komponuje się z melancholijną melodią!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku