°C

ONE OK ROCK Stand Out Fit In

Grupa One Ok Rock obchodziła w 2015 roku 10-lecie istnienia. Obecnie tworzy ją czwórkamuzyków: Taka (wokal), Toru (gitara), Tomoya (perkusja), Ryota (gitara basowa). Jak to często bywa z zespołami z Japonii, także One Ok Rock miesza w swojej muzyce różne style, oprócz gitarowego rocka również emo, metal, punka, rock alternatywny.

Jedna z najjaśniej świecących gwiazd na szeroko pojętym rockowym firmamencie Kraju Kwitnącej Wiśni, grupa One Ok Rock, wydała już 8 albumów, teraz częstuje nas kolejnym singlem!

One Ok Rock to: Taka (śpiew), Toru (gitara), Tomoya (perkusja) i Ryota (gitara basowa). W piosenkach kapeli słychać echa, biegnące od emo przez punk i metal, do rap-rocka i hard rocka. Znakiem odróżniającym grupę od innych wykonawców z Japonii, jest bardzo charakterystyczny, lekko chropawy wokal Taki, a także fakt, że całkiem sporo piosenek śpiewanych jest po angielsku.

 

Zespół powstał w 2005 roku. Jego żywiołem są koncerty. Od momentu powstania, kwartet występuje w swojej ojczyźnie co najmniej 100 razy rocznie i zawsze daje z siebie 100 procent. Grał już w tych największych i prestiżowych arenach jak choćby tokijski Budokan albo Yokohama Stadium przed 60 tysiącami szalejących wielbicieli.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.