°C

Multiplatynowcy atakują nasze zmysły niebywałą liczbą gości!

Laureaci BRIT Awards, multiplatynowa formacja Rudimental, zaprezentowała kolejną po 'Sun Comes Up' piosenkę, zapowiadającą trzeci studyjny materiał! Utwór nosi tytuł 'These Days' i pojawia się w nim kilkoro znakomitych gości.

Piers Agget, Amir Amor, Kesi Dryden i DJ Locksmith, czyli członkowie Rudimental, współpracowali przy nagraniu ‚These Days’ z utalentowaną Jess Glynne, Macklemore’em oraz Danem Caplenem. To właśnie Dan, jeden z największych talentów na scenie soul/R&B, w 2016 roku zaprezentował Anglikom wersję demo piosenki. Kolejną osobą, która ją usłyszała, był Macklemore. Kompozycja spodobała mu się tak bardzo, że od razu zapragnął wziąć w niej udział. Następnie do tego wyjątkowego przedsięwzięcia dołączyła Jess Glynne.

W utworze wyprodukowanym przez Johna Ryana (m.in. Maroon 5, Kendrick Lamar) brytyjska formacja nawiązała do muzycznej tradycji, którą pomieszała ze współczesnymi, bardziej eksperymentalnymi i charakterystycznymi dla siebie brzmieniami.

Przypomnijmy, że wcześniejszy singel ‚Sun Comes Up’ okazał się wielkim przebojem, a na samych Wyspach pokrył się złotem. W streamingu posłuchano go do tej pory ponad 65 mln razy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.