°C

MR. PRESIDENT – Coco Jambo

Na początku było ich dwóch - Jens Neumann i Kai Matthiesen, występowali w lokalnych klubach pod nazwą Satellite One. Potem u ich boku pojawili się Daniela "Lady Danii" Haak i amerykański raper George "Sir Prophet" Jones, a kilka tygodni później dołączyła zaledwie 15-letnia wokalistka Judith "T-Seven" Hinkelmann. I tak narodził się Mr. President!

Największą popularność tej eurodance’owej formacji przyniósł inspirowany reggae utwór ‚Coco Jamboo’, który podbił listy przebojów w całej Europie (8. miejsce w brytyjskim zestawieniu). Pojawił się także na amerykańskiej liście Billboardu.

 

Grupa oficjalnie zakończyła działalność w 2008 roku, kiedy to poszczególni członkowie zdecydowali się na własne przedsięwzięcia.
 

 

Może o tej porze roku nie każdy pamięta, że w 1996 roku powstała gwaizdkowa wersja tego przeboju. Oczywiście konieczna była zmiana tekstu, korekty pojawiły się także w aranżu. Piosenak doczekała się również wersji Rumunki – Inna. Piosenkarka wykorzystała sample z oryginału w swoim singlu ‚ Rendez Vous’.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.