°C

MO; FOSTER THE PEOPLE

Aż trudno uwierzyć, ale po latach wydawania przebojowych singli MØ wraca z dopiero drugą własną płytą studyjną. Od czasu wydania debiutanckiego krążka 4 lata temu MØ stała się jedną z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki pop.

Od czasu wydania w 2014 roku krążka 'No Mythologies To Follow' regularnie gości playlistach radiowych i streamingowych, zarówno w swoich utworach, jak i kompozycjach innych artystów.

W 2017 r. wydała EP-kę ‚When I Was Young’, a wcześniej przez trzy lata zaskakiwała niezliczoną ilością hitów, w nagraniu których brała udział, m.in. ‚Lean On’ z Major Lazer – jednym z najcześciej odtwarzanych utworów w historii streamingu. Pojawiała się u boku takich wykonawców jak Justin Bieber, Charli XCX czy Snakehips. W samym 2018 roku wydała utwory z Diplo (‚Get It Right’), Jackiem Antonoffem (‚Never Fall In Love’), ALMĄ (‚Dance For Me’) czy Noah Cyrus (‚We Are F**ked’).

Na ‚Forever Neverland’ poza kolaboracją z Diplo w kawałku ‚Sun In Our Eyes’ usłyszymy też single ‚Nostalgia’, ‚Way Down’ duet z amerykańską wokalistką Empress Of (‚Red Wine’’ a także ponownie wspólny utwór z Charli XCX (‚If It’s Over’), z którą MØ współpracowała przy mixtape’ach Number 1 Angel i Pop 2.

Niniejszy utwór jest specjalną wersją pochodzącej z płyty oryginalnej kompozycji – ‚Blur’.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.