°C

MIYO; SMOLASTY Lepsze Dni

'Lepsze Dni' to nowy singiel jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich duetów producenckich – MIYO. 
Do nowego numeru muzycy zaprosili gwiazdę muzyki urban-pop – Smolastego. Efektem współpracy jest utwór 'Lepsze Dni', który daje słuchaczom zastrzyk pozytywnych emocji oraz nadzieję na pokonanie wszystkich przeciwności. 

Warto podkreślić, że nie jest to pierwsze artystyczne spotkanie MIYO oraz Smolastego, producenci odpowiedzialni są za produkcję zeszłorocznego krążka wokalisty. 
Autorami animowanego lyrics video są Sebastian Klawikowski, który odpowiedzialny jest za wszystkie rysunki oraz Merghani, który zajął się animacją i połączył wszystko w jedną całość. 

Smolasty do grona swoich osiągnięć dołączył kilka dbni temu złotą płytę za krążek ‚Fake Love’. Album ujrzał światło dzienne 7 września 2018 roku, album dotarł do siódmego miejsca wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Na dopieszczonym pod każdym możliwym względem materiale usłyszeć można znane z ogólnopolskich stacji radiowych single ‘Uzależniony’ (z gościnnym udziałem Otsochodzi) czy tytułowe ‘Fake Love’, w którym artysta wspierany jest przez Białasa.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.