°C

MATT SIMONS Open Up

Matt Simons ogłosił datę premiery trzeciego longplaya! 'After The Landslide' trafi na półki sklepowe 5 kwietnia. Płyta ukaże się nakładem [PIAS] Recordings.

Na albumie znajdzie się 12 popowych utworów. ‚After The Landslide’ jest najbardziej ambitnym i osobistym krążkiem muzyka. Na płycie porusza takie tematy jak miłość, strata, żal oraz siła, jaką trzeba mieć, aby przez te wszystkie fazy przejść.

 

Jego dwa studyjne albumy ‚Pieces’ oraz ‚Catch & Release’ dotarły do szerokiego grona odbiorców. Premierowy singiel ‚We Can Do Better’ ,z najnowszego krążka, uzyskał ponad 80 mln odtworzeń na platformach streamingowych, przez dwa miesiące utrzymał się na liście TOP 10 European Airplay Chart. Owocem współpracy z artystką z LA Amy Kuney jest utwór ‚Amy’s Song’ oraz nakręcony do niego teledysk. Piosenka zawiera przesłanie miłości, akceptacji i równości, pokazuje głębszą stronę twórczości Matta.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.