°C

MARIUSZ WAWRZYŃCZYK – Zawsze Pod Wiatr

'Zawsze Pod Wiatr' to długo oczekiwany album zwycięzcy koncertu Debiutów ze Skaldami odbywającego się podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Mariusz to absolwent Policealnego Studium Czesława Niemena w Poznaniu, uczestnik talent show Szansa na Sukces (Budka Suflera, Zbigniew Wodecki) oraz Bitwa Na Głosy (drużyna Urszuli Dudziak).

Na jego solowej debiutanckiej płycie, utrzymanej w klimacie pop, znajdują się przebojowe piosenki, które wprawią słuchacza w pozytywny nastrój. Na krążku znalazły się kompozycję najwybitniejszych polskich kompozytorów m.in.: Marcina Nierubca, Marka Kościkiewicza i Tomasza Luberta.

 

Bonusem na debiutanckiej płycie Mariusza jest nowa wersja jednego z największych hitów zespołu Bajm ‚Biała Armia’. To nowa, odświeżona wersja w aranżacji Adama Abramka, Pawła Sota oraz Roberta Dudzica. Beata Kozidrak dała zielonej światło na ukazanie się remixu i swoją aprobatę, życząc powodzenia na solowej drodze artystycznej młodego artysty.

 

Lista piosenek:

1. Placebo
2. Zawsze Pod Wiatr
3. Miłość Jest Wśród Nas
4. To Tylko Chwila
5. Labirynt Myśli
6. Daleko Od Ciebie
7. Jeszcze Wierzę
8. Mały Chłopiec
9. Miłość To Deszcz
10. Nie Przestawaj Marzyć
11. Tylko Serce Kocha Wiernie
12. Biała Armia (remix)

/Soul Records

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.